868691-2025 - Resultaat
Nederland – Bouwwerkzaamheden voor meergezins- en eengezinswoningen – Realisatie tijdelijke/flex woningen Salvador Allendelaan / N244 Purmerend
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: Realisatie tijdelijke/flex woningen Salvador Allendelaan / N244 Purmerend
Beschrijving: Realisatie tijdelijke woningen aan de Salvador Allendelaan en ten zuiden van de provinciale weg N244. Het gaat om ontwerp, realisatie, gebruiksklaar opleveren, onderhoud en verplaatsing van tijdelijke/flex woningen. Er wordt nog gewerkt aan het exacte programma van eisen. Vooralsnog is het voorlopige programma: - 48 x 3 kamerwoning - 8 x 4 kamerwoning - 4 x 1 kamerwoning (studio)
Interne identificatiecode: INCS70196
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: De branche voor modulaire woningen is relatief groot, waardoor we de niet-openbare procedure toepassen.
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45211000 Bouwwerkzaamheden voor meergezins- en eengezinswoningen
Aanvullende classificatie (cpv): 44211100 Modulaire verplaatsbare bouwelementen, 45223810 Prefab-constructies, 50700000 Reparatie en onderhoud van uitrusting in gebouwen, 70111000 Projectontwikkeling voor woningen, 71220000 Maken van bouwkundige ontwerpen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Ontwerp, bouw, plaatsing en het onderhoud van de tijdelijke woningen
Beschrijving: Realisatie tijdelijke woningen aan de Salvador Allendelaan en ten zuiden van de provinciale weg N244. Het gaat om ontwerp, realisatie, gebruiksklaar opleveren, meerjarig onderhoud en verplaatsing van tijdelijke/flex woningen. Initiële scope: 60 tijdelijke/flex woningen bestaande uit 4 stuks 1-kamerwoning/studio, 52 stuks 3-kamerwoningen en 4 stuks 4-kamerwoningen. Met optie extra 4 tot 8 stuks woningen.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Optimalisatie met extra 4 tot 8 woningen die gelijk zijn aan 1 of meer woningtypen uit de initiële scope. Hierdoor kan het totaal oplopen tot maximaal 68 woningen op locatie Salvador Allendelaan/N244. Optie van een extra opdracht, binnen 2 jaar na opdracht, voor maximaal 100 tijdelijke/flex woningen op een andere locatie in gemeente Purmerend.