86873-2024 - Mededinging
België – Bouwwerkzaamheden voor rioolwaterzuiveringsinstallaties – Project 23.281/1 - RWZI Kampenhout, uitbreiding Fase 2 - Bouwkundige werken
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: Project 23.281/1 - RWZI Kampenhout, uitbreiding Fase 2 - Bouwkundige werken
Beschrijving: Project 23.281/1 - RWZI Kampenhout, uitbreiding fase 2 - Bouwkundige werken. Het bouwen, het renoveren en opstarten van een afvalwaterzuivering RWZI Kampenhout gelegenlangsheen de Zeypestraat 79, Kampenhout. - Uitbreiding dienstgebouw - Bouw fijn bellenbeluchting - Bouw verdeelconstructie - Bouw nabezinktank - Aanpassingen anoxisch bekken - Vernieuwing verharding
Interne identificatiecode: 23281/1
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45232420 Bouwwerkzaamheden voor rioolwaterzuiveringsinstallaties
Aanvullende classificatie (cpv): 45232420 Bouwwerkzaamheden voor rioolwaterzuiveringsinstallaties
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 23281/1 - 1
Beschrijving: Project 21.283/1 - RWZI Kampenhout, uitbreiding fase 2 - Bouwkundige werken. Het bouwen, het renoveren en opstarten van een afvalwaterzuivering RWZI Kampenhout gelegen langsheen de Zeypestraat 79, Kampenhout. Uitbreiding van RWZI Kampenhout met: - Uitbreiding dienstgebouw - Bouw fijn bellenbeluchting - Bouw verdeelconstructie - Bouw nabezinktank - Aanpassingen anoxisch bekken - Vernieuwing verharding
Interne identificatiecode: 1