868860-2025 - Mededinging
Nederland – Kantoormeubilair – Maatwerk Arbomiddelen
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Maatwerk Arbomiddelen
Beschrijving: De Gemeente Den Haag wenst de maatwerkstoelen en ergonomische middelen aan te schaffen ter verbetering van de arbeidsomstandigheden en het welzijn van medewerkers. De opdracht omvat de aanmeting, levering en installatie van ergonomische maatwerk bureaustoelen en ergonomische middelen.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39130000 Kantoormeubilair
Aanvullende classificatie (cpv): 30230000 Computerapparatuur
5. Perceel
Perceel: LOT-0000