868956-2025 - Resultaat
België – Farmaceutische producten – Raamovereenkomst voor de levering van pomalidomide
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor de levering van pomalidomide
Beschrijving: Raamovereenkomst voor de levering van pomalidomide
Interne identificatiecode: 2025-HospiLim-101
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33600000 Farmaceutische producten
Aanvullende classificatie (cpv): 33690000 Diverse geneesmiddelen, 33650000 Algemene infectiewerende middelen voor systemisch gebruik, vaccins, antineoplastica en immunomodulerende middelen, 33652000 Antineoplastische en immunomodulerende middelen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 2025-HospiLim-101-P1_Pomalidomide ZL
Beschrijving: Levering van pomalidomide aan de leden in Zuid-Limburg
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 33650000 Algemene infectiewerende middelen voor systemisch gebruik, vaccins, antineoplastica en immunomodulerende middelen, 33652000 Antineoplastische en immunomodulerende middelen
Perceel: LOT-0002
Titel: 2025-HospiLim-101-P2_Pomalidomide NL
Beschrijving: Pomalidomide voor ziekenhuizen gelegen in Noord-Limburg
Interne identificatiecode: 2