8692-2023 - ResultaatNederland-'s-Gravenhage: Verlichtingsuitrusting en elektrische lampen
Aankondiging van een gegunde opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Verduurzaming verlichting sportaccommodaties
Referentienummer: OCW - 21.511
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
31500000 Verlichtingsuitrusting en elektrische lampen
II.1.4.
Korte beschrijving
De gemeente Den Haag heeft een Europese aanbesteding doorlopen voor Verduurzaming Verlichting Sportaccommodaties voor drie percelen. Voor alle drie de percelen zijn geen geschikte inschrijvingen ontvangen.
De gemeente Den Haag wil haar sportaccommodaties verduurzamen en het vervangen van
de bestaande verlichting door LED is daar een onderdeel van. De aanbesteding is verdeeld in
drie percelen.
Het betreft het vervangen van alle aanwezige standaard verlichting door LED door het gehele
pand. Het betreft een 11 –tal sporthallen en 6 zwembaden (waarvan 2 combi's). Bij de zwembaden is
al LED- verlichting boven het water op de zwemzalen aanwezig is, maar nog niet in alle nevenruimten, zoals kleedkamers, gangen etc.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Perceel 1
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
De gemeente Den Haag wenst een overeenkomst te sluiten voor drie percelen. De gemeente Den
Haag wil haar sportaccommodaties verduurzamen en het vervangen van de bestaande verlichting
door LED is daar een onderdeel van. Het gaat hier om zwembaden, Sporthallen, maar ook
kleedkamer, gangen e.d.
De omvang van de opdracht en daaruit voortvloeiende werkzaamheden is zo groot en complex dat de
enige manier om dit goed op de markt te zetten een (Europese) aanbesteding is. Aangezien
zwembaden en sporthallen wettelijk zeer specifieke eisen stellen aan het product zijn er geen
mogelijkheden om gebruik te maken van al lopende contracten elders binnen de gemeente Den
Haag.
Het betreft het vervangen van alle aanwezige standaard verlichting door LED door het gehele pand.
Het betreft een 11 –tal sporthallen en 6 zwembaden(waarvan 2 combi's ). Bij de zwembaden is
al LED- verlichting boven het water op de zwemzalen aanwezig is, maar nog niet in alle
nevenruimten, zoals kleedkamers, gangen etc.
Perceel 2
Perceel nr.: 2
Perceel 3
Perceel nr.: 3