Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79710000 Beveiligingsdiensten
Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Zuidoost-Noord-Brabant (NL414)
Land: Nederland
Aanvullende informatie: Beveiliging vindt plaats in de gemeente Cranendonck (Cranendonck heeft meerdere kernen).
Waarde