Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45443000 Gevelwerkzaamheden
Plaats van uitvoering
Land: Nederland
Overal in het desbetreffende land
Aanvullende informatie: Den Haag
Geraamde duur