87053-2024 - Mededinging
België – Diensten voor land-, bos- en tuinbouw, aquicultuur en imkerij – Meerjarige overeenkomst (2024-2028) voor het grof onderhoud van de militaire kwartieren van Defensie – (5 percelen)
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Meerjarige overeenkomst (2024-2028) voor het grof onderhoud van de militaire kwartieren van Defensie – (5 percelen)
Beschrijving: De militaire kwartieren bestaan grotendeels uit groene zones die moeten onderhoud worden. Dit contract betreft niet recurrente, specifieke en uitzonderlijke prestaties zoals onderhoud van bomen, de bestrijding van invasieve planten, grondwerken, ruimen van grachten, bezaaiingen en beplantingen waarvoor groot en gespecialiseerd materiaal is vereist.
Interne identificatiecode: 23IS210
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77000000 Diensten voor land-, bos- en tuinbouw, aquicultuur en imkerij
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1 : Plateau BRUGGE
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2 : Plateau BERLAAR/ LEOPOLDSBURG
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: Perceel 3 : Plateau EVERE / PEUTIE/ BEAUVECHAIN
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Titel: Perceel 4 : Plateau ROCOURT / MARCHE-EN-FAMENNE
Interne identificatiecode: 4
Perceel: LOT-0005
Titel: Perceel 5 : Plateau FLORENNES
Interne identificatiecode: 5