2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren en occasioneel plaatsen van fietsoverkappingen voor het openbaar domein
Beschrijving: Raamovereenkomst voor het leveren en occasioneel plaatsen van fietsoverkappingen voor het openbaar domein
Interne identificatiecode: Antwerpen-GAC_2022_02215-F02__2
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34928000 Wegmeubilair
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 45233293 Plaatsen van straatmeubilair, 34928400 Stadsmeubilair