87281-2023 - ResultaatNederland-Hengelo: Telecommunicatiediensten
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Modernisering telefonie gemeente Hengelo
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
64200000 Telecommunicatiediensten
II.1.4.
Korte beschrijving
De gemeente Hengelo als aanbestedende dienst, wil één opdrachtnemer contracteren voor de vernieuwing van haar telefonieomgeving.  De huidige telefooncentrale van Gemeente Hengelo is verouderd en voldoet niet meer aan de wensen en eisen die de organisatie heeft. Gemeente Hengelo wil een opdracht gunnen aan één opdrachtnemer voor het leveren en moderniseren van de telefonie-omgeving.
Opdrachtgever- en nemer gaan een overeenkomst met elkaar voor een periode van 3 jaar, met een optie tot eenzijdige verlenging door opdrachtgever van drie (3) keer één (1) jaar. De startdatum van de opdracht is op 1 oktober 2022.
U treft geen aanbestedingsleidraad als bijlage aan, u kunt eventueel de vragenlijsten exporteren bij het tabblad 'vragenlijsten'.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Het resultaat van deze aanbesteding is het sluiten van een overeenkomst met één dienstverlener die de operationele oplevering van de nieuwe Cloud telefonie-omgeving (inclusief migratie van de vaste telefoonnummers) voor Gemeente Hengelo gaat realiseren en beheren.