87421-2025 - Resultaat
Nederland – Biochemische analysatoren – EA Biochemie analyzers basic - 2014
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten - Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: EA Biochemie analyzers basic - 2014
Beschrijving: De Opdracht betreft: * de levering, installatie en Oplevering van Biochemie analyzers basic * de levering van Aanvullende producten * het verzorgen van Extern onderhoud ten behoee van het uitvoeren van klinische parameters diagnostiek door gebuikers in mobiele veldhospitaallabaratoria (Role 2) in Operationeel gebied
Interne identificatiecode: T75633
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Aanvullende aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 38434500 Biochemische analysatoren
5. Perceel
Perceel: LOT-0000