2. Procedure
Procedure
Titel: Projectleider t.b.v. project Stevige generalistische basis
Beschrijving: Gemeente Rijswijk is op zoek naar een projectleider Stevige generalistische basis (integrale dienstverlening), binnen het programma Rijswijk Samen Dichtbij. Met ervaring op het terrein van projectmatig werken in een grote veranderopgave in het sociaal domein. Programma Rijswijk Samen Dichtbij In Rijswijk is het programma Rijswijk Samen Dichtbij gestart, met als doel dat in de toekomst de inwoner de ondersteuning vanuit het sociaal domein ervaart als één afgestemd geheel. Zowel bij het eerste contact als nog niet duidelijk is wat er nodig is, als bij het contact met de specialistische teams. Deze ambitie krijgt vorm in meerdere deelprojecten, want dit vraagt meer dan alleen herinrichten van de routes in de toegang tot ondersteuning in het Sociaal Domein. Wij zijn op zoek naar een projectleider om binnen het programma Rijswijk Samen Dichtbij een team voor de toegang te realiseren, van ontwerpen tot en met implementatie. Dit team wordt opgebouwd vanuit bestaande teams, zonder uitbreiding € 221.000
Interne identificatiecode: AV17683
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Gemeente Rijswijk is op zoek naar een projectleider Stevige generalistische basis (integrale dienstverlening), binnen het programma Rijswijk Samen Dichtbij. Met ervaring op het terrein van projectmatig werken in een grote veranderopgave in het sociaal domein. 12 maanden, optie tot verlengen mogelijk (24-32 uur)
Interne identificatiecode: 1