87680-2026 - Resultaat
Nederland – Computernetwerkdiensten – Stadspas Almere
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – lichte regeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Stadspas Almere
Beschrijving: De gemeenteraad van Almere heeft uitgesproken te willen bijdragen aan kansengelijkheid en brede participatie in de stad. Dit wil zij bereiken door een Stadspas aan te bieden. De pas moet ervoor zorgen dat iedereen – ongeacht financiële situatie – kan meedoen aan sport, cultuur en andere maatschappelijke activiteiten. De pas mag daarbij niet stigmatiserend zijn en is daarom beschikbaar voor alle inwoners van Almere. De Stadspas vormt daarnaast een praktisch hulpmiddel voor beleidsdoelen binnen het sociaal domein, waaronder armoedebestrijding. De pas draagt bij aan de toegankelijkheid van de stad en stimuleert meedoen en ontmoeting. De gemeente wil dat de Stadspas niet alleen functioneel is, maar ook zichtbaar, eenvoudig in gebruik en gedragen wordt door lokale partners. Maximaal €800.000,
Interne identificatiecode: IA2025.04.01
Type procedure: Openbaar
Belangrijkste kenmerken van de procedure: De opdracht bestaat uit het leveren en beheren van een platform, een passsysteem en het verzorgen en managen van een passend aanbod. Centraal staat het ontwikkelen van een gebruiksvriendelijk en veilig platform, dat aansluit bij de behoeften van de verschillende doelgroepen. Dit platform biedt een ruim en gelaagd aanbod aan activiteiten en diensten, gericht op het stimuleren van maatschappelijke participatie. De primaire doelgroep bestaat uit inwoners met een laag inkomen, zoals bijstandsgerechtigden, die met behulp van de Stadspas makkelijker kunnen deelnemen aan sport-, cultuur- en maatschappelijke activiteiten. Daarnaast richt het project zich ook op de secundaire doelgroep van alle inwoners van Almere, om zo sociale betrokkenheid, participatie en inclusie in de stad te bevorderen. Door deze aanpak, met een sterke focus op zowel technologische ondersteuning als doelgroepgericht aanbod, wordt een brede en effectieve implementatie van de Stadspas gerealiseerd.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72700000 Computernetwerkdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: De opdracht bestaat uit het leveren en beheren van een platform, een passsysteem en het verzorgen en managen van een passend aanbod. Centraal staat het ontwikkelen van een gebruiksvriendelijk en veilig platform, dat aansluit bij de behoeften van de verschillende doelgroepen. Dit platform biedt een ruim en gelaagd aanbod aan activiteiten en diensten, gericht op het stimuleren van maatschappelijke participatie. De primaire doelgroep bestaat uit inwoners met een laag inkomen, zoals bijstandsgerechtigden, die met behulp van de Stadspas makkelijker kunnen deelnemen aan sport-, cultuur- en maatschappelijke activiteiten. Daarnaast richt het project zich ook op de secundaire doelgroep van alle inwoners van Almere, om zo sociale betrokkenheid, participatie en inclusie in de stad te bevorderen. Door deze aanpak, met een sterke focus op zowel technologische ondersteuning als doelgroepgericht aanbod, wordt een brede en effectieve implementatie van de Stadspas gerealiseerd. Maximaal €800000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Geen bijzonderheden