2. Procedure
Procedure
Titel: Leerroutes Wet Inburgering
Beschrijving: Leerroutes Inburgering op basis van een PPS constructie. Geraamde omvang: 2,5 miljoen per jaar over een periode van 4 jaar.
Interne identificatiecode: Z/24/636911-B
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 80580000 Geven van taalcursussen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Leerroutes Wet Inburgering 2,5 miljoen per jaar x looptijd van 4 jaar.
Interne identificatiecode: 1