2. Procedure
Procedure
Titel: Herinrichting Kastelenbuurt, ingenieursbureau
Beschrijving: De Opdracht die Aanbestedende dienst heeft in te vullen en waarvoor zij op zoek is naar één Opdrachtnemer ziet toe op “Herinrichting Kastelenbuurt, ingenieursdiensten”. Deze Opdracht wordt uitgevoerd voor de afdeling Ruimtelijke Uitvoering van gemeente Tilburg. Het gewenste projectresultaat is: Een aanbestedingsgereed ontwerp, een RAW bestek en een besteksraming, inclusief alle gevraagde producten zoals benoemd in het Programma van Eisen, waarmee de Opdrachtgever de aanbesteding t.b.v. de uitvoering kan opstarten. Op basis van een interne kostenraming raamt Aanbestedende dienst de Opdracht op een opdrachtwaarde die de Europese drempel van € 221.000,= exclusief btw nadert danwel overstijgt. Dit is slechts een indicatie, hieraan kunnen geen rechten worden ontleend.
Interne identificatiecode: 24_080D / 93509609
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71300000 Dienstverlening door ingenieurs
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Herinrichting Kastelenbuurt, ingenieursdiensten
Beschrijving: De Aanbestedende dienst kiest niet voor het toepassen van percelen omdat de Opdracht zich er niet toe leent om in percelen te verdelen. Bij verdeling in percelen zouden ongewenste ontwerptechnische raakvlakken ontstaan. Aanbestedende dienst heeft gekozen om deze Opdracht in één perceel aan te besteden met de motivatie: • Aanbestedende dienst beoogt met deze Opdracht een zodanig samenhangend geheel van taken en bevoegdheden naar de markt te brengen zodat de Opdrachtnemer en Aanbestedende dienst voor de uitvoering van het geheel aan taken en bevoegdheden een partnership met elkaar kunnen aangaan. • de samenhang in tijd en afstemming tussen de verschillende werkzaamheden is zodanig dat beschrijven in percelen niet wenselijk is. • Aanbestedende dienst wenst in geval van gebreken, garantiekwesties e.d. met één aansprakelijke partij van doen te hebben en niet met meerdere partijen die de aansprakelijkheid ten aanzien van deze zaken bij elkaar proberen weg te leggen. • de grootte van de Opdracht is dusdanig dat deze tevens voor het MKB toegankelijk is.
Interne identificatiecode: 1