Het doel van deze aanbesteding is om een Raamovereenkomst te sluiten met één Opdrachtnemer voor de levering van medische gebruiksartikelen en disposables inclusief onderhoud en kalibratie.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 33141000 Niet-chemische medische gebruiksgoederen voor eenmalig gebruik en verbruiksartikelen voor hematologie
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
zie beschrijvend document