88068-2023 - ResultaatBelgië-Dendermonde: Diverse geneesmiddelen
Aankondiging van een gegunde opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
RAAMOVEREENKOMST VOOR DE LEVERING VAN PEMETREXED
Referentienummer: 2021/466
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
33690000 Diverse geneesmiddelen
II.1.4.
Korte beschrijving
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding