88248-2025 - Mededinging
Nederland – Parkeermeters – Aanschaf, beheer en onderhoud parkeerautomaten, inclusief managementapplicatie
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Aanschaf, beheer en onderhoud parkeerautomaten, inclusief managementapplicatie
Beschrijving: De opdracht betreft de aanschaf, het beheer, het onderhoud en de hosting van de parkeerautomaten. De aanschaf is nodig ter vervanging van de huidige 24 parkeerautomaten, die economisch én technisch zijn afgeschreven. Vooralsnog wordt uitgegaan van de aanschaf in 2025 van 25 parkeerautomaten, het definitieve aantal wordt bij opdrachtverlening bepaald, maar zal maximaal 3 stuks afwijken van dit aantal. In bijlage 1 treft u het programma van eisen voor de uitvoering van deze opdracht aan. Aanschaf, het beheer, het onderhoud en de hosting van de 22-25 parkeerautomaten.
Interne identificatiecode: 2025-000517
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: De gemeente Waalwijk wil een overeenkomst afsluiten voor de aanschaf, het beheer en het onderhoud van nieuwe parkeerautomaten met bijbehorende managementapplicatie.
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 38730000 Parkeermeters
Aanvullende classificatie (cpv): 51214000 Installatiediensten voor parkeermeterapparatuur
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: De opdracht betreft de aanschaf, het beheer, het onderhoud en de hosting van de parkeerautomaten. De aanschaf is nodig ter vervanging van de huidige 24 parkeerautomaten, die economisch én technisch zijn afgeschreven. Vooralsnog wordt uitgegaan van de aanschaf in 2025 van 25 parkeerautomaten, het definitieve aantal wordt bij opdrachtverlening bepaald, maar zal maximaal 3 stuks afwijken van dit aantal. Vooralsnog wordt uitgegaan van de aanschaf in 2025 van 25 parkeerautomaten, het definitieve aantal wordt bij opdrachtverlening bepaald, maar zal maximaal 3 stuks afwijken van dit aantal. Het beheer, de hosting en onderhoud van de opgeleverde parkeerautomaten is maximaal 10 jaar na iedere oplevering
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 38700000 Tijdregistratietoestellen en soortgelijke apparatuur; parkeermeters
Opties:
Beschrijving van de opties: De looptijd van de overeenkomst voor de levering van de parkeerautomaten is 4 jaar, met een optie tot verlenging van maximaal 2 jaar. Het beheer, de hosting en onderhoud van de opgeleverde parkeerautomaten is maximaal 10 jaar na iedere oplevering. De opdrachtgever neemt uiterlijk in de maand april 2029 de beslissing tot verlenging van de looptijd voor de levering van parkeerautomaten.