2. Procedure
Procedure
Titel: Beheersysteem Openbaar Groen
Beschrijving: Stadswerk072 is voornemens een overeenkomst af te sluiten met één opdrachtnemer voor de inrichting, de implementatie, het onderhoud, en de ondersteuning van een beheersysteem voor het volledige administratieve beheer van het openbaar groen en diverse type objecten in de openbare ruimte in gemeente Alkmaar. De overeenkomst wordt aangegaan voor een periode van 3 jaar na afronding implementatie met de optie om drie keer met twee jaar en vervolgens één keer met 1 jaar te verlengen. Informatie over hoeveelheden en/of de omvang van de opdracht is opgenomen in de aanbestedingsdocumenten.
Interne identificatiecode: 448224
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
Aanvullende classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: De aanbesteding is niet verdeeld in percelen. TenderNed verplicht minimaal één perceel aan te maken. Stadswerk072 is voornemens een overeenkomst af te sluiten met één opdrachtnemer voor de inrichting, de implementatie, het onderhoud, en de ondersteuning van een beheersysteem voor het volledige administratieve beheer van het openbaar groen en diverse type objecten in de openbare ruimte in gemeente Alkmaar. De overeenkomst wordt aangegaan voor een periode van 3 jaar na afronding implementatie met de optie om drie keer met twee jaar en vervolgens één keer met 1 jaar te verlengen. Informatie over hoeveelheden en/of de omvang van de opdracht is opgenomen in de aanbestedingsdocumenten.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De overeenkomst wordt aangegaan voor een periode van 3 jaar na afronding implementatie. De opdrachtgever heeft het recht de overeenkomst, drie keer met twee jaar en vervolgens één keer met 1 jaar te verlengen, bij tevredenheid en mede afhankelijk van de beoordeling van de opdrachtnemer. Jaarlijks zal een evaluatie plaatsvinden en in het derde jaar een eindevaluatie. De evaluatie vindt plaats volgens een afgestemde agenda, waarbij de opdrachtgever binnen 14 dagen een schriftelijk verslag zal maken, en waarbij beide partijen ondertekenen. De verlenging geschiedt op basis van dezelfde voorwaarden waaronder dezelfde (inschrijf-)prijzen en/of tarieven (rekening houdend met eventuele indexatie). Met de inschrijving op deze aanbesteding gaat de inschrijver akkoord met deze optionele verlengingen. De maximale duur van de overeenkomst is daarmee in totaal 10 jaar.