88314-2024 - Mededinging
België – Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie – raamcontract landmeter (2024-2028)
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: raamcontract landmeter (2024-2028)
Beschrijving: raamcontract landmeter (2024-2028)
Interne identificatiecode: PPP1AQ-62/4007/raamcontract landmeter (2024-2028)
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1 - deelwerkingsgebied Noord-West
Beschrijving: Beringen Bocholt Ham Hamont-Achel Halen Hechtel-Eksel Heusden-Zolder Houthalen-Helchteren Leopoldsburg Lommel Lummen Peer Pelt Tessenderlo
Interne identificatiecode: raamcontract landmeter (2024-2028)
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2 - deelwerkingsgebied Oost
Beschrijving: Dilsen-Stokkem Genk Kinrooi Lanaken Maaseik Maasmechelen Oudsbergen Zutendaal
Perceel: LOT-0003
Titel: Perceel 3 - deelwerkingsgebied Zuid
Beschrijving: Alken Bilzen Borgloon Diepenbeek Gingelom Hasselt Heers Herk-de-Stad Herstappe Hoeselt Kortessem Nieuwerkerken Riemst Sint-Truiden Tongeren Voeren Wellen Zonhoven