88427-2023 - ResultaatBelgië-Aalst: Heparine
Aankondiging van een gegunde opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Raamovereenkomst voor het leveren van niet-gefractioneerde heparines
Referentienummer: 2022/APO/012
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
33141550 Heparine
II.1.4.
Korte beschrijving
De opdracht betreft een raamovereenkomst voor het leveren van niet-gefractioneerde heparines. De opdracht is geldig voor 24 maanden met bijkomend 2 mogelijke verlengingen van telkens 12 maanden.
Identiteit van de aanbesteder
Onze-Lieve-Vrouwziekenhuis vzw (campi Aalst, Asse en Ninove)
Moorselbaan 164
9300 Aalst
De aanbestedende overheid voert de procedure en treedt ook op in naam van:
- AZ Oudenaarde, Minderbroedersstraat 3, 9700 Oudenaarde
- AZ Sint-Lucas, Groenebriel 1, 9000 Gent
De op de inventaris vermelde hoeveelheden zijn de vermoedelijke hoeveelheden over een periode van 4 jaar. De leveringen gebeuren telkens na ontvangst van individuele bestellingen per aanbestedende overheid. De opgegeven hoeveelheden zijn louter indicatief, gebaseerd op de gemiddelde reële afnames over het kalenderjaar 2021. Zij binden de bestellende overheden op geen enkele wijze. De leverancier kan geen schadevergoeding eisen ...(zie opdrachtdocumenten)
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Heparine 5.000IE/ML
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Aanleveren van Heparine 5.000IE/ML
Heparine 100 IE/ML
Perceel nr.: 2
Leveren van heparine 100 IE/ML