Soort aanbestedende dienst Regionale of plaatselijke instantie
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Aanstelling van een multidisciplinair ontwerpteam voor het verbouwen van 'Huize Minnewater' (inclusief omgeving) Professor Dokter J. Sebrechtsstraat, 8000 Brugge
Referentienummer: Brugge-Huize Minnewater-F02_0
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
II.1.4.
Korte beschrijving
Aanstelling van een multidisciplinair ontwerpteam voor het verbouwen van 'Huize Minnewater' (inclusief omgeving)
Professor Dokter J. Sebrechtsstraat, 8000 Brugge
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie, 71200000 Dienstverlening op het gebied van architectuur en dergelijke, 71300000 Dienstverlening door ingenieurs, 71400000 Dienstverlening op het gebied van stedenbouw en landschapsarchitectuur, 71500000 Diensten in verband met de bouw
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding