2. Procedure
Procedure
Titel: Levering Armaturen Openbare Verlichting
Beschrijving: Procedure Aanbesteding middels de Europees openbare procedure conform: Deel 1 van de Aanbestedingswet 2012 (Aw 2012); Hoofdstuk 2 van het Aanbestedingsreglement Werken 2016 (ARW 2016); Gids Proportionaliteit. Opdrachtgever De opdrachtgever bij deze aanbesteding is de Gemeente Breda. Voor meer informatie over de Gemeente Breda verwijzen wij u naar de website van de gemeente: www.breda.nl. Opdracht De opdracht betreft: Het leveren van verlichtingsarmaturen; Het leveren van lichtmasten; Het leveren van revisiegegevens. Percelen Deze opdracht is verdeeld in percelen: PT A Schaal PT B Beker Koffer 1 Koffer 2 Koffer 3 Deco 1 Deco 2 Doel Het doel van deze aanbesteding is om voor de levering van deze diensten een raamovereenkomst/overeenkomst/opdracht te sluiten met een looptijd van vier (4) jaar met als ingangsdatum 4 mei 2026. Maximale contractwaarde De maximale opdrachtwaarde in het kader van deze raamovereenkomst wordt gesteld op € 3.500.000 bezien over de looptijd van de overeenkomst, inclusief verlengingsopties. Aan het genoemde bedrag kunnen geen rechten worden ontleend. Voor opdrachtgever geldt geen afnameverplichting. Mocht gedurende de looptijd van de raamovereenkomst de maximale opdrachtwaarde worden overschreden dan zal de raamovereenkomst (eerder) worden beëindigd. Mercell Deze aanbesteding zal uitsluitend en geheel digitaal online worden afgehandeld via het Mercell platform (www.mercell.com). Een uitgebreide instructie met betrekking tot digitaal aanbesteden treft u aan in de Vragenlijsten.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34991000 Lampen voor buitenverlichting
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: PT A Schaal
Beschrijving: Zie documentatie.
Perceel: LOT-0002
Titel: PT B Beker
Perceel: LOT-0003
Titel: Koffer 1
Perceel: LOT-0004
Titel: Koffer 2
Perceel: LOT-0005
Titel: Koffer 3
Perceel: LOT-0006
Titel: Deco 1
Perceel: LOT-0007
Titel: Deco 2