See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Kruid en Blad 2025 - 2028
Beschrijving: Op verschillende locaties in Kortrijk: - manueel onkruid verwijderen langs straten, bruggen, voetwegen, open verhardingen en voetpaden, daarna waar mogelijk voegen opgieten met gemodificeerde mortel. - opruimen bladeren, wegnemen zwerfvuil in beplanting, heraanleggen van boomspiegels om onkruidgroei te voorkomen. - Scheren van boomspiegels en beplantingsmassieven
Interne identificatiecode: PPP0I4-3232/5119/2024/3232
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77312000 Diensten voor het wieden van onkruid
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2024/3232 1_1