See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Leveren van paracetamol voor intraveneuze toediening
Beschrijving: Leveren van paracetamol voor intraveneuze toediening
Interne identificatiecode: PPP0SU-141/6028/2025/LAS/JDR/DCA/057
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33600000 Farmaceutische producten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2025/LAS/JDR/DCA/057_1