Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77100000 Diensten voor de landbouw
Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Agglomeratie Leiden en Bollenstreek (NL337)
Land: Nederland
Geraamde duur
Begindatum: 06/05/2024