2. Procedure
Procedure
Titel: Ondersteuning van de groendienst door sociale economie - 2024-2028 (Voorbehouden opdracht)
Beschrijving: Ondersteuning van de groendienst door sociale economie - 2024-2028 (Voorbehouden opdracht)
Interne identificatiecode: OVHO23077
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: OVHO23077 - 1
Interne identificatiecode: 1