2. Procedure
Procedure
Titel: A08.370.2023 Onderhoud Voetbalvelden RCL
Beschrijving: Op basis van de huurovereenkomst die de gemeente Leiderdorp (verhuurder) heeft met Bloemerd Onroerend Goed en Sport B.V. (BOGS) draagt de gemeente Leiderdorp zorg voor de onderhoudswerkzaamheden van de sportaccommodatie. Deze sportaccommodatie bestaat uit 2 natuurgrasvelden, 4 kunstgrasvelden en omliggende gronden. Dit vormt de thuisbasis van voetbalvereniging RCL. Het huidige contract van de onderhoudswerkzaamheden met de contractant loopt af op 31 december 2023. De gemeente Leiderdorp is daarom op zoek naar een nieuwe contractant per 1 januari 2024. zie aanbestedingsleidraad
Interne identificatiecode: A08.370.2023
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77320000 Onderhouden van sportvelden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Onderhoud voetbalvelden RCL
Beschrijving: Op basis van de huurovereenkomst die de gemeente Leiderdorp (verhuurder) heeft met Bloemerd Onroerend Goed en Sport B.V. (BOGS) draagt de gemeente Leiderdorp zorg voor de onderhoudswerkzaamheden van de sportaccommodatie. Deze sportaccommodatie bestaat uit 2 natuurgrasvelden, 4 kunstgrasvelden en omliggende gronden. Dit vormt de thuisbasis van voetbalvereniging RCL. Het huidige contract van de onderhoudswerkzaamheden met de contractant loopt af op 31 december 2023. De gemeente Leiderdorp is daarom op zoek naar een nieuwe contractant per 1 januari 2024. Zie aanbestedingsleidraad
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: zie aanbestedingsleidraad