See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Verplaatsing modulaire noodwoningen voor Oekraïners te 1030 Schaarbeek - Opdracht in Schijven
Beschrijving: Vaste schijf: demonteren, verhuizen en opslaan van de modules op de site van Evenepoel. Voorwaardelijke schijf : opnieuw opbouwen van een modulaire installatie bestemd voor de opvang van Oekraïense vluchtelingen op te bouwen op de door de aanbestedende dienst vastgestelde locatie.
Interne identificatiecode: Evenepoel_Modulaires UKR_MS et MT
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Aanvullende aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 60000000 Vervoersdiensten (uitg. vervoer van afval)
Aanvullende classificatie (cpv): 63120000 Opslag- en magazijndiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Evenepoel_Modulaires UKR_MS et MT - 1
Interne identificatiecode: 1