89259-2025 - Mededinging
Nederland – Reparatie- en onderhoudsdiensten – Beheer en onderhoud Gladheid Meld Systeem (GMS)
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Beheer en onderhoud Gladheid Meld Systeem (GMS)
Beschrijving: Aanleiding van deze aanbesteding is het aflopen van het contract voor beheer en onderhoud (B&O) van het Gladheid Meld Systeem (GMS) op 15 april 2025. Het GMS is verouderd en zal op termijn geheel vervangen worden door een nieuw systeem. Het B&O contract moet de (functionele) instandhouding van het GMS borgen, totdat dit vervangen is door het nieuwe Road Weather Information System (RWIS). Het aantal te onderhouden operationele GMS-meetstations zal in de contractperiode daarom afgebouwd worden. Rijkswaterstaat (RWS) bepaalt wanneer en welke operationele GMS-meetstations tijdens de contractperiode uit het contract gaan. voor nadere informatie zie de Aanbestedingsleidraad. Bij aanvang van de overeenkomst 325 GMS-Meetstations. Zie ook de aanbestedingsleidraad.
Interne identificatiecode: Zaak: 31202993
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: zie de aanbestedingsleidraad.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50000000 Reparatie- en onderhoudsdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 51000000 Installatiediensten (uitgezonderd software)
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Zie aanbestedingsleidraad Beheer en onderhoud Gladheid Meld Systeem (GMS) bij aanvang ca. 325 GMS-meetstations. het aantal zal worden afgebouwd ivm vervanging naar het nieuwe systeem RWIS.
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 50000000 Reparatie- en onderhoudsdiensten
Opties:
Beschrijving van de opties: Er worden 3 Benoemde activiteiten opgenomen in het contract. Zie voor nadere info de aanbestedingsleidraad.