89907-2026 - Resultaat
Nederland – Reinigingsdiensten – Europese aanbesteding vloeronderhoud
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Europese aanbesteding vloeronderhoud
Beschrijving: Door middel van deze onderhandelingsprocedure beoogt Aanbestedende dienst één (1) Inschrijver te selecteren en contracteren voor de levering/dienstverlening van het Specialistisch vloeronderhoud gedurende een initiële periode van drie (3) jaar. Aanbestedende dienst heeft een éénzijdige, optionele verlengingsmogelijkheid van driemaal twee (2) jaar en afsluitend eenmaal één (1) jaar. De onderhavige opdracht in deze aanbesteding vertegenwoordigt een waarde van ca. € 100.000, - exclusief BTW per jaar
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90910000 Reinigingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1