90309-2022 - ResultaatNederland-Veghel: Schoonmaken van scholen
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
NU OPONOA - Schoonmaak, Stafbureau - 1
Referentienummer: T8984
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
90919300 Schoonmaken van scholen
II.1.4.
Korte beschrijving
De opdracht gaat over het uitvoeren van schoonmaakwerkzaamheden voor Stichting OPONOA, locatie: Stafbureau.
Onderhavige opdracht komt voort uit het DAS OIG SChoonmaakdiensten.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding