90351-2026 - Mededinging
Nederland – IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning – WFRL-11-40023 Glasvezel voor de zuiveringen
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: WFRL-11-40023 Glasvezel voor de zuiveringen
Beschrijving: Het leveren en onderhouden van glasvezel (Darkfiber + FTTO) voor de zuiveringen of vergelijkbare technologie voor het tot stand brengen van dataverbindingen tussen c0-locaties en centrale locaties van Opdrachtgever.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
5. Perceel
Perceel: LOT-0000