9064-2026 - Resultaat
Nederland – Brandverzekeringen – Brandverzekering Provincie Groningen
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Brandverzekering Provincie Groningen
Beschrijving: Brandverzekering voor gebouwen en inventaris van Provincie Groningen. Totale verzekerde waarde € 216.483.677
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Brandverzekering voor de gebouwen en inventaris van Provincie Groningen.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 66515100 Brandverzekeringen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Brandverzekering voor gebouwen en inventaris van Provincie Groningen.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: verlengingsmogelijkheid