2. Procedure
Procedure
Titel: 31184707 Opleidingsprogramma HWBP
Beschrijving: Het herontwikkelen/actualiseren van bestaande opleidingen die voor het HWBP zijn ontwikkeld; Het ontwikkelen van nieuwe leerinterventies, opleidingen en trainingen; Het ontwikkelen van specifieke maatwerk(leer)interventies voor HWBP-projectteams; Leerinterventies organiseren (planning, uitvoeren en evalueren); Organiseren en faciliteren van blijvend leren na afloop van de leerinterventie Vormgeven aan de samenwerking met Opdrachtgever 0
Interne identificatiecode: 31184707
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 80000000 Diensten voor onderwijs en opleiding
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Optie: verlenging van de opdracht met 2 jaren