9082-2025 - Mededinging
Nederland – IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning – Managed werkplek diensten, ICT-Servicedesk en werkplekondersteuning
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Managed werkplek diensten, ICT-Servicedesk en werkplekondersteuning
Beschrijving: De opdracht betreft managed werkplek diensten, ICT-servicedesk en werkplekondersteuning. Er wordt een overeenkomst afgesloten met één partij voor de duur van 4 jaar, met 4 optionele verlengingen van één jaar.
Interne identificatiecode: 2024 - 009293
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
5. Perceel
Perceel: LOT-0000