90894-2026 - Mededinging
Nederland – Aanleg van snelwegen en wegen – Flankerende maatregelen
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: Flankerende maatregelen
Beschrijving: De opdracht die Aanbestedende dienst middels deze aanbesteding in de markt wil zetten ziet toe op de realisatie van diverse wegreconstructies, geldend als flankerende verkeersmaatregelen voor de beoogde versmalling van de verkeersader Ringbaan West in Tilburg. Deze flankerende maatregelen dienen dan ook uiterlijk 1 juli 2028 gerealiseerd te zijn. In het kader van het bereikbaar houden van Tilburg dienen op diverse plaatsen aanpassingen gedaan te worden aan het wegennet in Tilburg. Door de verschillende verkeersmaatregelen bij één Opdrachtnemer onder te brengen, ziet opdrachtgever aanzienlijke voordelen ten opzichte van planning, afstemming en efficiëntie. Het onderwerp van de Opdracht voorziet in de realisatie van 9 deelprojecten om de hinder te beperken tijdens de vervanging van het viaduct Ringbaan West, en tevens om het autoverkeer dat verplaatst wordt naar andere routes op een goede wijze te kunnen verwerken.
Interne identificatiecode: 2026_008_RUV_RO
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45233000 Aanleg van snelwegen en wegen
Aanvullende classificatie (cpv): 45233222 Bestratings- en asfalteerwerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Flankerende maatregelen Netwerkanalyse
Beschrijving: Dit is de hoofdopdracht van deze aanbesteding. Het onderwerp van de Opdracht voorziet in de realisatie van 9 deelprojecten om de hinder te beperken tijdens de vervanging van het viaduct Ringbaan West, en tevens om het autoverkeer dat verplaatst wordt naar andere routes op een goede wijze te kunnen verwerken.
Interne identificatiecode: 1