2. Procedure
Procedure
Titel: EOA Levering van zijladers inclusief afzetcontainers en R&O onderhoudscontract
Beschrijving: Overheidsopdracht voor de levering van twee (2) zijladers (en optioneel een derde (3e) zijlader) en drie (3) afzetcontainers per zijlader (wisselcontainers) inclusief R&O onderhoudscontract. Deze opdracht is een overheidsopdracht met een geraamde waarde van € 1.600.000,00 excl. btw waarbij rekening is gehouden met het optioneel afnemen van een derde (3e) afzetcontainer. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan deze raming.
Interne identificatiecode: 2025-037058
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 42418930 Zijladers
Aanvullende classificatie (cpv): 34139000 Chassis
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1