91438-2025 - Resultaat
Nederland – Dienstverlening door ingenieurs – civieltechnische ingenieursdiensten “Integrale wijkrenovatie Dorp-Zuid te Bergschenhoek”
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: civieltechnische ingenieursdiensten “Integrale wijkrenovatie Dorp-Zuid te Bergschenhoek”
Beschrijving: Het leveren van civieltechnische ingenieursdiensten voor de integrale wijkrenovatie Dorp-Zuid te Bergschenhoek. zie selectieleidraad, bijlage VII Grove opsomming werkzaamheden
Interne identificatiecode: POR458/U24.03508
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71300000 Dienstverlening door ingenieurs
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Het leveren van civieltechnische ingenieursdiensten voor de integrale wijkrenovatie Dorp-Zuid te Bergschenhoek. zie selectieleidraad
Interne identificatiecode: 1