91465-2025 - Resultaat
België – Apparatuur voor endoscopie en endochirurgie – APO - Reinigingsborstels voor kanalen van flexibele endoscopen
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: APO - Reinigingsborstels voor kanalen van flexibele endoscopen
Beschrijving: De aanbesteder wenst een raamcontract af te sluiten over een periode van max. 4 jaar voor het leveren van reinigingsborstels voor diverse endoscopen.
Interne identificatiecode: PPP09K-3017/5066/AZD_24_435
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33168000 Apparatuur voor endoscopie en endochirurgie
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: AZD_24_435_1
Aanvullende classificatie (cpv): 33168000 Apparatuur voor endoscopie en endochirurgie