91469-2025 - Mededinging
België – Reinigingsmiddelen – Het leveren van producten en doseersystemen voor vaatwas- en keukenhygiëne in de gebouwen van de Vlaamse overheid.
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Het leveren van producten en doseersystemen voor vaatwas- en keukenhygiëne in de gebouwen van de Vlaamse overheid.
Beschrijving: Deze opdracht betreft het leveren van producten voor vaatwas- en keukenhygiëne, inclusief het leveren en installeren van de bijhorende doseersystemen, en de daarbij horende service en opleidingen, in de gebouwen van de Vlaamse overheid, verspreid over het Vlaams en Brussels Hoofdstedelijk Gewest.
Interne identificatiecode: 2025/HFB/OP/137460
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39830000 Reinigingsmiddelen
Aanvullende classificatie (cpv): 39831210 Detergentia voor vaatwasmachines
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 2025/HFB/OP/137460 - 1
Interne identificatiecode: 1