91517-2024 - Mededinging
Nederland – Afval- en vuilcontainers en bakken – Levering van onderlossende ondergrondse containers met (optioneel) betonputten
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Levering van onderlossende ondergrondse containers met (optioneel) betonputten
Beschrijving: De opdrachtgever is in het kader van onderhavige aanbesteding voornemens een overeenkomst af te sluiten voor het leveren van ca. 60 stuks onderlossende ondergrondse containers per jaar. Het leveren van ca. 60 stuks onderlossende ondergrondse containers per jaar.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34928480 Afval- en vuilcontainers en bakken
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Perceel 1
Beschrijving: Levering van ca. 60 onderlossende ondergrondse containers per jaar Levering van ca. 60 onderlossende ondergrondse containers per jaar
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Met optie tot eenzijdige verlenging door de opdrachtgever van driemaal maximaal twee jaar per keer