2. Procedure
Procedure
Titel: BESS (batterijopslag systeem)
Beschrijving: Wij zoeken één leverancier voor het leveren van een compleet werkende BESS (minimaal 4 MWh) en het preventief onderhoud en beheer. De BESS is bedoeld voor peakshaving en ondersteuning van het landelijke net via aFFR (automatic Frequency Restoration Reserve) en passieve onbalansmechanismen. De overeenkomst voor onderhoud wordt afgesloten voor de duur van vijf jaar met de mogelijkheid om deze met vijf jaar te verlengen. De BESS moet gebruik maken van LFP celtechnologie, een Europees EMS systeem en moet minimaal 4 MWh capaciteit te hebben. De overeenkomst voor onderhoud en beheer wordt afgesloten voor de duur van vijf jaar met de mogelijkheid om deze met vijf jaar te verlengen.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 31400000 Accumulatoren, primaire cellen en primaire elementen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: BESS Wij zoeken één leverancier voor het leveren van een compleet werkende BESS (met een minimale capaciteit van 4 MWh) en het preventief onderhoud en beheer.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De overeenkomst voor onderhoud wordt afgesloten voor de duur van vijf jaar met de mogelijkheid om deze met vijf jaar te verlengen.