Looptijd van de opdracht, de raamovereenkomst of het dynamische aankoopsysteem Looptijd in maanden: 48
Deze opdracht kan worden verlengd: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Benaming
Zuurstofmasker voor volwassenen voor medium zuurstofconcentratie
Zuurstofmasker voor volwassenen met non-rebreathing bag
Open zuurstofmasker voor hoge zuurstofconcentratie
Single patient use beademingsballon met overdrukventiel