92076-2026 - Mededinging
Nederland – Diensten voor onderwijs en opleiding – EA Learning Service Provider
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: EA Learning Service Provider
Beschrijving: Deze aanbesteding is erop gericht om één Learning Service Provider (hierna: LSP) te selecteren en te contracteren die – in opdracht van het NS Leercentrum – de uitvoering van de niet-kernactiviteiten voor generiek extern opleidingsaanbod overneemt. De LSP fungeert als intermediair tussen NS en Externe Opleidingsleveranciers.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 80000000 Diensten voor onderwijs en opleiding
Aanvullende classificatie (cpv): 48190000 Software voor onderwijsdoeleinden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000