92137-2023 - MededingingNederland-Heemstede: Artikelen voor badkamer en keuken
Aankondiging van een opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Woningaanpassingen voor gemeenten Diemen, Uithoorn en Ouder-Amstel
Referentienummer: DUO DM UH OA 202201 PRJ-2100456
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
44410000 Artikelen voor badkamer en keuken
II.1.4.
Korte beschrijving
De gemeenten Diemen, Ouder-Amstel en Uithoorn besteden gezamenlijk Woningaanpassingen aan. Het gaat hier met name om de gebruiksklare levering en plaatsing van nieuwe en/of voor bepaalde groepen hergebruikte woningaanpassingen. Waar aangegeven omvat dit ook reparatie en onderhoud van de woningaanpassingen. De door opdrachtnemer te verrichten prestaties dienen te geschieden op basis van de eisen zoals opgenomen in het Programma van Eisen (bijlage D).
Het betreft de volgende productgroepen:
- Toiletvoorzieningen
- Beugels
- Badkamervoorzieningen
- Drempelaanpassingen
- Deuren (inclusief onderhoud en reparatie)
- Stalling scootmobiel
- Onderhoud bestaande elektrische deuropeners
- Standaard uurtarief (inclusief voorrijkosten)
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
45300000 Installatiewerkzaamheden in de bouw
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Zie aanbestedingsdocumenten.