2. Procedure
Procedure
Titel: LEUVEN – GO! MATADI - Uitbreiding (nieuwbouw en verbouwing) van GO! Matadi voor basisonderwijs en bijzonder onderwijs
Beschrijving: LEUVEN – GO! MATADI - Uitbreiding (nieuwbouw en verbouwing) van GO! Matadi voor basisonderwijs en bijzonder onderwijs
Interne identificatiecode: PPP095-6637/5095/GO/53309/11105002/2025/6637/JS
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: GO/53309/11105002/2025/6637/JS_1
Aanvullende classificatie (cpv): 45214200 Schoolgebouwen
Opties:
Beschrijving van de opties: Vereiste opties (40.12.90.R.37.A. profielsysteem – aluminium nieuw/type R.37.A. (VERPLICHTE OPTIE) 40.12.90.R.38.A. profielsysteem – aluminium nieuw/type R.38.A. (VERPLICHTE OPTIE) 40.61.A. raamdorpels - aluminium (VERPLICHTE OPTIE) 51.61.A. uitbekleding buitenramen en –deuren – isolatieplaten voor bepleistering (VERPLICHTE OPTIE) 57.12.30.A. venstertabletten – kunststeen/composiet (VERPLICHTE OPTIE) 40.12.90.R.35.F. profielsysteem – aluminium nieuw/type R.35.F. (VERPLICHTE OPTIE) 40.12.90.R.36.F. profielsysteem – aluminium nieuw/type R.36.F. (VERPLICHTE OPTIE) 40.12.90.R.39.F. profielsysteem – aluminium nieuw/type R.39.F. (VERPLICHTE OPTIE) 40.12.90.R.40.F. profielsysteem – aluminium nieuw/type R.40.F. (VERPLICHTE OPTIE) 40.12.90.R.41.F. profielsysteem – aluminium nieuw/type R.41.F. (VERPLICHTE OPTIE) 40.12.90.R.42.F. profielsysteem – aluminium nieuw/type R.42.F. (VERPLICHTE OPTIE) 40.12.90.R.43.F. profielsysteem – aluminium nieuw/type R.43.F. (VERPLICHTE OPTIE) 40.31.10.F. ventilatieroosters - op glas / kleprooster (VERPLICHTE OPTIE) 40.61.F. raamdorpels - aluminium (VERPLICHTE OPTIE) 41.31.F. externe zonwering – zonwerende screens (VERPLICHTE OPTIE) 51.61.F. uitbekleding buitenramen en –deuren – isolatieplaten voor bepleistering (VERPLICHTE OPTIE) 57.12.30.F. venstertabletten – kunststeen/composiet (VERPLICHTE OPTIE) 59.1.1.1.1 haspels - 30 m³/h (VERLICHTE OPTIE) 69.1 UPS 69.2 Scheidingstransformator en isolatiebewaking 69.3.2.2 componenten 69.3.2.3 bekabeling 69.3.2.4 projectbeheer - verificatiemetingen - as built 69.4.1 KNX 69.4.1.5.1 AC actoren 69.4.1.5.2 zonnewerings actoren 69.4.1.5.3 weerstation 69.4.1.5.4 regeling automatische zonwering)