92327-2026 - Mededinging
Nederland – Dienstverlening door ingenieurs – Adviseursdiensten nieuwbouw CSG De Lage Waard
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Adviseursdiensten nieuwbouw CSG De Lage Waard
Beschrijving: Aanbesteding voor adviseursdiensten nieuwbouw CSG De Lage Waard, verdeeld over 3 percelen: (1) Constructeur, (2) Installatietechnisch adviseur, (3) Bouwfysisch-, akoestisch- en brandveiligheidsadviseur. 3 percelen
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71300000 Dienstverlening door ingenieurs
Aanvullende classificatie (cpv): 71323200 Ontwerpen van installaties, 71327000 Ontwerpen van draagconstructies
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: perceel 1 constructief advies
Beschrijving: De constructeur wordt ingeschakeld voor het uitvoeren van constructief advies en engineering ten behoeve van de nieuwbouw van CSG De Lage Waard op de locatie Vijzellaan in Papendrecht. De constructeur wordt bij de opdracht betrokken van het voorontwerp tot oplevering.
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 71327000 Ontwerpen van draagconstructies
Aanvullende classificatie (cpv): 71300000 Dienstverlening door ingenieurs
Perceel: LOT-0002
Titel: perceel 2 installatietechnisch advies
Beschrijving: De installatieadviseur wordt ingeschakeld voor het leveren van integraal technisch advies ten behoeve van de nieuwbouw van CSG De Lage Waard op de locatie Vijzellaan in Papendrecht. De Installatietechnisch adviseur wordt bij de opdracht betrokken van het voorontwerp tot oplevering.
Interne identificatiecode: 2
Belangrijkste classificatie (cpv): 71323200 Ontwerpen van installaties
Perceel: LOT-0003
Titel: perceel 3 bouwfysisch-, akoestisch- en brandveiligheidadvies
Beschrijving: De bouwfysisch-, akoestisch- en brandveiligheidsadviseurs, wordt ingeschakeld voor het leveren van integraal technisch advies ten behoeve van de nieuwbouw van CSG De Lage Waard op de locatie Vijzellaan in Papendrecht. De bouwfysisch-, akoestisch- en brandveiligheidsadviseur wordt bij de opdracht betrokken van het voorontwerp tot oplevering.
Interne identificatiecode: 3