See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Schoonmaakonderhoud Sportpark Sneppenbos
Beschrijving: Het periodiek schoonmaken van het sportcomplex, inhoud en aanverwanten.
Interne identificatiecode: PPP00V-5893/5018/CVT/AGB/2024-01
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: ja
Rechtvaardiging voor de versnelde procedure: Hoogdringendheid
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90900000 Schoonmaak- en afvalverwijderingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Beschrijving: Schoonmaakonderhoud Sportpark Sneppenbos
Interne identificatiecode: CVT/AGB/2024-01_1