2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst Levering Verkeersvoorzieningen
Beschrijving: De gemeente Delft is voornemens om namens gemeente Leidschendam-Voorburg, Wassenaar, Voorschoten en Pijnacker-Nootdorp een Raamovereenkomst aan te besteden voor de levering en plaatsing van verkeersvoorzieningen. De Raamovereenkomst behelst het de leveren en indien gewenst plaatsen van verkeersborden inclusief onderborden met dubbel omgezette rand (DOR), straatnaamborden met dubbel omgezette rand en kokerprofiel, overige borden inclusief en exclusief opdruk, verkeerspalen, -buizen en -zuilen, schrikhekplanken en bevestigingsmaterialen.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Aanvullende aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 34992200 Verkeersborden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000